Стягнення боргів

Стягувати борг з боржника, який не бажає цього робити — завдання не з легких. Для того, щоб повернути гроші в часно і в повному обсязі недостатньо одного бажання, часто в таких ситуаціях доводиться вдаватися до послуг професіоналів. Стягнення боргів в Києві та Київській області — це одна з послуг, яку надає колекторське агентство «Аль-Капоне». Фахівці агентства мають велику практику у вирішенні подібних питань. Активна робота в рамках чинного законодавства, використання індивідуальних методів роботи дозволяють агентству стягувати борги будь-якої складності незалежно від розмірів.

Повернути прострочену заборгованість можна кількома способами:
Early Collection — це стадія раннього збору. На ній співробітники агентства дзвонять боржнику, відправляють смс-повідомлення, а також листи, в яких нагадують про наявну заборгованість. Ця стадія може тривати близько 60 днів.
• На стадії Late Collection збирачі активніше дзвонять, відправляють смс-повідомлення і листи, де вимагають погашення боргу.
• Стадія Hard Collection починається після 60-90 днів прострочення. На ній коллектори відвідують боржника вдома або на роботу.
Legal Collection — це стадія, на якій справа про стягнення направляє до суду. Відбувається це через 90-120 днів після прострочення.
Заключна стадія — це виконавче провадження. На ній колектори сприяють по стягненню боргу судовим приставам. Спільними зусиллями проводяться розслідування, збирається інформація про наявне у боржника майно.

Колекторське агентство «Аль-Капоне» займається навчанням своїх фахівців правилам спілкування з боржниками. Стягувачі повинні бути ввічливими, але наполегливими. При цьому вони діють в рамках закону і не перевищують свої службові повноваження.