Оскарження дій чи бездіяльності поліції в Києві

Оскарження дій чи бездіяльності поліції в Києві строго і безкомпромісно відповідно до Законів України — шлях до вирішення свого питання з повернення боргу через кримінальне переслідування боржника.

На жаль, скарги на дії співробітників поліції не є рідкістю. Викрити їх можна в корупції, зволіканні з розслідуванням, бездіяльності при проведенні пошукових робіт та ін. Але для таких звинувачень повинне бути достатньої підстав. У ситуації, коли поліцейський не займається пошуком боржника, можна запідозрити його в пособництві злочинцям. Для того, щоб оскаржити дії працівника поліції, необхідно бути як мінімум юридично підкованим, щоб знати всі нюанси при складанні заяви. До того ж нескінченні походи по різних інстанціях можуть зайняти багато часу.

У таких ситуаціях часто вдаються до допомоги фахівців колекторської компанії «Аль-Капоне», яка візьме на себе проведення всіх процедур, написання заяви, збору необхідного пакету документів, а також представлення інтересів клієнта в суді.

Для того, щоб оскаржити дії працівників поліції досить направити скаргу до вищої інстанції або в регіональне Управління МВС. Крім цього скарга може бути спрямована до суду за місцем роботи співробітника, за місцем розгляду правопорушення або місцем проживання. З моменту порушення прав, свобод і законних інтересів має пройти не більше трьох місяців. Тоді скарга буде прийнята і розглянута.

Якщо працівник поліції «йде по беззаконню» найвірніший шлях — відкриття кримінального провадження по співробітнику поліції, тоді його відсторонять від ведення справи і буде інший слідчий, який буде «в курсі» на відміну від його колеги і тоді ставлення до своїх обов’язків буде зовсім інше.

Юристам колекторської компанії «Аль-Капоне» потрібно буде назвати найменування суду, дані про себе, коротко викласти причину свого звернення, заявити про необхідність визнання дій працівників поліції протизаконними, накладення стягнення на винну особу або виплати моральної компенсації.
(063) 88-39-111
(098) 66-39-111
(066) 64-39-111